Блог

Різноманіття стрижок для собак

Ми можемо побачити шерсть своєї собаки шовковою, блискучою, чистою та свіжішою без збитих в клубні шерсть. Для того, щоб створити і потім підтримувати цей ідеальний вид тваринки, Ви можете звернутись до фахівців, які знають, як це зробити правильно.

"Домашня" стрижка собак

 "Домашня" стрижка собак, одна із найбільш затребувана серед власників песиків. Однак, назва "домашня" не означає найпростіша. Навпаки, в цьому випадку грумера необхідно дотриматись і побажання власника до довжини вовни (шерсті) і необхідності відповідати стандарту породи, якщо мова йде про породисту собаку. Якщо на стрижку прийшов пес-метис, у грумера є можливість проявити свою фантазію, але якщо підопічний - породиста собака, то перукарю необхідно знати, де можна підстригти «коротше», а де необхідно дотриматись стандарти пропорції та лінії породи .

Мабуть, тільки одній породі собак допускається проявити творчість грумеру під час стрижки - йоркширському тер'єру. Якщо стандартний вигляд цієї собачки взагалі не передбачає стрижки (тільки вушка на 1/3 і трошки лапки), то домашня стрижка передбачає творчий підхід "перукаря".

Велике значення має також і те, як собака була підготовлена до стрижки або триммінгу. Ретельне миття, вичісування і гігієнічна обробка - запорука успіху. А вже якщо власник не допускає утворення ковтунів(клубнів), періодично розчісуючи свого улюбленця, то робота грумера перетворюється в творчість і задоволення. Якщо ж власник вважає, що досить побувати в зоосалоні один раз на рік і самому не брати в руки гребінець, то найчастіше рішення це поголити собаку під машинку.

Стрижка цуценя

Чим раніше ми починаємо догляд за шерстю цуценя, тим легше буде потім доглядати за шерстю дорослої собаки. І тут без допомоги власника не обійтися. Адже собаку треба привчати до гребінця практично щодня. В салон цуценя необхідно приводити приблизно з піврічного віку, поступово починаючи з гігієнічних процедур, миття, сушіння феном. Все це повинно бути безболісним, проводитися з ласкою так, що б щеня не лякався майстра, а привчалось йому довіряти.

Зазвичай, якщо шерсть не поплутана, то собачка сприймає всі процедури спокійно, а в подальшому, при стрижці, поводиться в зоосалоні себе адекватно, без боязні або агресії.

Модельна стрижка собак

Модельною стрижкою називається стрижка або триммінг за еталоном породи . Насправді, це не дуже коректний термін, тому що «домашня» стрижка теж в більшості випадків є «модельної».

Так що, правильніше буде називати таку стрижку або тріммінг собаки «стандартною». Такий догляд за шерстю собаки вимагає ідеального знання стандарту породи і екстер'єру собаки.

Майстер - грумер повинен знати анатомічні особливості стрижки та / або триммінгу собаки, вміти працювати з будь-яким типом шерсті, грамотно використовувати професійну косметику, акуратно і безболісно здійснювати гігієнічні процедури.

Пошук

Корисна інформація

Адреса

м. Львів, вул. Гайдамацька, 16/1

Контактна інформація

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 093 051 7457

Cоціальні мережі

.

© 2019 "Happy Animals". All Rights Reserved. Design & Developed by LibertITech

Замовити консультацію Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Спасибі. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.